تیغه کرکره برقی استاندارد چه ویژگی هایی دارد ؟

تیغه کرکره برقی استاندارد ساخته شده از بیلت 6063 خالص آلومینیوم می باشد و در ساخت آن هیچ آلومینیوم ضایعاتی دخالت ندارد . اکثر تیغه های کرکره برقی در بازار از کیفیت پایینی برخوردار هستند زیرا در ساخت آنها علاوه بربیلت 6063 مقداری ضایعات کم یا زیاد استفاده شده است و یا از رنگ های معمولی پوشش داده شده است . البته ضایعات هم انواع گوناگونی دارد ، بعضی از تیغه های کرکره نسبت به سایر تیغه ها از کیفیت بالاتری برخوردار هستند به این دلیل است که از ضایعات تیغه استاندارد در ساخت آنها استفاده شده است و به همین دلیل کیفیت بالاتری نسبت به دیگر تیغه ها دارند و در بازار به نام درجه 2 شناخته می شوند . اما بازهم برخی تولید کنندگان به دلیل رقابت در بازار از رنگ های معمولی سطح تیغه را پوشش می دهند که این کار بازهم کیفیت کلی تیغه را پایین می آورند . جهت شناخت تیغه کرکره برقی استاندارد به نکات زیر توجه فرمائید : البته شناخت تیغه کرکره برقی استاندارد از درجه 2 و درجه 3 در زمان خرید کار مشکلی است  اما در مرور زمان متوجه می شوید که تیغه خریداری شده از چه نوع آلومینیومی بوده است . موارد زیر در شناخت تیغه کرکره استاندارد به شما کمک شایانی می کند : 

1 - وزن تیغه کرکره برقی استاندارد از 5/5 کیلوگرم شروع می شود . اما وزن هیچ دخالتی ندارد اخیرا با وزن های پایین تر هم تولید می شود و استاندارد هستند .

2 - تیغه کرکره استاندارد کاملا بدون صدا می باشد البته برخی از تیغه های ضایعاتی هستند که اوایل هیچ صدایی ندارند اما به مرور زمان تولید صدا می کنند * حتما ضمانت صدا را از فروشنده بخواهید 

3 - تیغه کرکره استاندارد با پوشش رنگ الکترواستاتیک از از کیفیت و جلوه بالایی برخوردار هستند مخصوصا در شب درخشندگی قابل توجهی دارد و همچنین ضد خش می باشند اما پوشش تیغه با رنگ های معمولی جلوه معمولی دارند و به مرور زمان رنگ آنها کدر و تیره می شود * حتما از فروشنده ضمانت رنگ را بخواهید

4 - برای خرید تیغه کرکره استاندارد علاوه بر ضمانت رنگ و صدا ، شرط آنالیز کیفیت را بخواهید * آنالیز کیفیت به شما ثایت می کند که در ساخت تیغه از 100 درصد خلوص بیلت 6063 در ساخت آن استفاده شده است که می توانید از مراکز معتبر اقدام به آنالیز نمایید .

امیدواریم موارد ذکر شده برای شما هم میهنان عزیز تاثیر چشمگیری داشته باشد .


تیغه،کرکره،برقی،استاندارد،چه،ویژگی،هایی،دارد ؟ |